SVATBY, OSLAVY

Hledáte-li to nejlepší místo pro Vaši oslavu nebo svatební hostinu, kde Vám splní všechna Vaše přání, tak jste zde správně. Zajistíme Vám hostiny pro různé oslavy, promoce, narozeninové párty, rozlučku se svobodou nebo svatební hostiny. Naši skvělí kuchaři, provozní s přehledem o všem na place, hbité servírky a číšníci zajistí hladký a bezproblémový průběh Vaší oslavy a Vy se tak nebudete muset o nic starat ani se s ničím trápit a budete moci nerušeně slavit třeba až do rána. Za dobu naší existence jsme pohostili tolik oslav narozenin, rozluček se svobodou, svatebních hostin a pohřbů, že se to nedá ani spočítat. Nějvětší odměnou pro nás je, když jsou hosté spokojení, znovu se vrací a doporučují nás dále. Můžeme zajistit výzdobu v jakékoliv barvě a finančně se přizpůsobit Vašim možnostem.

 

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme na oslavu zajistit:

- Svatební dorty, minidezerty a koláčky - Kapelu nebo DJ pro svatební oslavu - Můžeme domluvit i fotografa, který profesionálně zachytí nejlepší okamžiky z Vaší oslavy.

 
 
 

SVATEBNÍ HOSTINA

Zajistíme Vám takovou svatební hostinu s hladkým průběhem a následnou oslavou až do pozdních či ranních hodin, že na ní budete dlouho vzpomínat. Všichni Vaši příbuzní Vám jí budou závidět a obdivovat.

 

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Zajistíme Vám takovou rozlučku se svobodou s hladkým průběhem a následnou oslavou až do pozdních či ranních hodin, že na ní budete dlouho vzpomínat. Všichni Vaši příbuzní Vám jí budou závidět a obdivovat.

 

NAROZENINY A PROMOCE

Zajistíme Vám  narozeniny a promoce s hladkým průběhem a následnou oslavou až do pozdních či ranních hodin, že na ní budete dlouho vzpomínat. Všichni Vaši příbuzní Vám jí budou závidět a obdivovat.

 

CATERING

Pro Vaši firmu po dohodě připravíme speciální nabídku oslav na přání. Můžeme se domluvit i na individuálních finančních požadavcích s přihlédnutím k možnostem Vašeho firemního rozpočtu. Je možno si rezervovat část naší restaurace pro menší skupiny, případně pro větší akce si pronajmout celou restauraci. V letní sezóně a za příznivého počasí se dá využít i posezení na zahrádce – venkovní terase. Potřebujete-li raut, který probíhá ve stoje, je celková kapacita restaurace až 100 osob. K jídlu Vám můžeme kromě jiného připravit speciality naší restaurace z tradiční české kuchyně – pečená vepřová žebra či pečené vepřové koleno.

 

VÍCE INFORMACÍ NA +420 608 199 015

 

Fotky z akcí

Go to top